Naciśnij Enter, żeby zobaczyć wyniki wyszukiwania

Fantastyczna bezterminowa akcja „Kaseciaki znów potrzebne”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie prowadzi Wypożyczalnię Książki Mówionej i Brajlowskiej. Korzysta z niej około 700 osób. Większość z jej użytkowników to starsi niewidomi i niedowidzący, którzy uwielbiają słuchać książek. Lektury są dowożone tym, którzy ze względu na swoją chorobę nie mogą odebrać ich osobiście. Niestety przez gorszą percepcję osoby te nie są w stanie przejść na odbiór treści zapisanych na nowoczesnych nośnikach, a ich odtwarzacze kasetowe często się psują.

Dlatego jeśli macie w domu stary, sprawny magnetofon lub walkman, nie wyrzucajcie go. Możecie go zanieść lub wysłać do Wypożyczalni Książki Mówionej i Brajlowskiej (pok. 54, tel. 12 37-52-216). Zebrany sprzęt będzie wypożyczany niedowidzącym i niewidomym.
Postarajcie się rozpowszechnić informację o akcji wśród swoich znajomych, pacjentów, klientów. Wasz magnetofon może jeszcze sprawić komuś wiele radości!

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

 

Źródło:

rajska.info [dostęp: 05.02.2015],
② krakow.bai.pl [dostęp: 05.02.2015].

Źródło grafiki:

koziel.fr [dostęp: 05.02.2015],
aegee-krakow.pl [dostęp: 05.02.2015].

Komentarze

foropter.pl

"Primum non nocere" w okulistyce i optometrii powinno być rozumiane jako motywacja do ciągłego pogłębiania wiedzy oraz maksymalizowania efektu synergii we współpracy pomiędzy wszystkimi specjalistami zajmującymi się układem wzrokowym.

http://foropter.pl